půjčka

Vitacredit půjčka

Vitacredit půjčka představuje ideální možnost na získání velké sumy peněz proti zástavě nemovitosti. Pokud chcete půjčit více než 50 000, máte jedinečnou příležitost pomocí této půjčky. Jde o to, že proti půjčce zastavíte nemovitost. Ta funguje jako ručitelský závazek, takže nejenže dostanete půjčku daleko rychleji a bez dalšího nutného papírování, ale díky zástavě je půjčka pro poskytovatele relativně zabezpečená, takže můžete dostat daleko lepší úvěr, než je u podobné půjčky bez zástavy zvykem. Půjčit si můžete až do hodnoty nemovitosti, kterou proti Vitacredit půjčce zastavujete, takže to může být skutečně velká částka, kterou můžete použít naprosto na cokoliv.

Parametry půjčky od Vitacredit:
Vitacredit půjčka se tedy poskytuje na větší částky a začíná na 50 000 Kč. Horní hranice je omezena pouze tržní hodnotou nemovitosti, která je proti půjčce zastavena. Jiná omezení se vás netýkají. Čím hodnotnější zastavíte dům, tím větší částku půjčky můžete získat. Splatnost půjčky je od 12 do 120 měsíců, takže maximální délka splácení půjčky je 10 let. Jde o relativně dlouhou dobu, takže splátka půjčky nezatíží nijak dramaticky váš rozpočet. Peníze jsou převáděny bezhotovostně na účet klienta, který po získání Vitacredit půjčky splácí půjčku pomocí pravidelných měsíčních splátek ve stejné výši.

Proč volit Vitacredit půjčku:
Vitacredit půjčka je šampión mezi nebankovními půjčkami a dá se říci i mezi nebankovními hypotékami. Jde o půjčku se zástavou nemovitosti, kterou můžete použít na cokoliv se vám zamane. Nikdo vás nebude omezovat a vaše rozhodnutí zůstane diskrétní. Nemusíte nic řešit, stačí občanský průkaz a informace o příjmu za poslední tři měsíce. Nejprve je ale potřeba vyplnit krátkou oficiální žádost o půjčku pomocí formuláře níže. Tím dáte společnosti kontakt, aby vás mohla informovat o aktuální situaci a možnostech, které Vitacredit v současnosti nabízí. Neuteče vám tak žádná akce nebo sleva. Tak neváhejte a vyplňte formulář právě teď. Může vám to jenom pomoci.
půjčka