půjčka

Refinancování hypotéky česká spořitelna

Refinancování hypotéky Česká spořitelna je varianta, která vám dokáže ušetřit i několik set korun měsíčně. Zdá se vám to málo? Při dvacetileté hypotéce to celkem děla více než 50 000 Kč. A to už se vyplatí nad tím zapřemýšlet a obzvláště v situaci, kdy vás to nic nestojí. Refinancování hypotéky je totiž služba, kterou poskytují všechny banky a vždy se snaží vás maximálně oslovit v tom, abyste přijali jejich výhodnější nabídku. A Česká spořitelna ze své pozice dokáže konkurovat prakticky všem bankám na trhu a je velice reálné, že pomocí refinancování hypotéky od spořitelny dokážete ušetřit nemalé peníze i vy.

Princip refinancování:
Refinancování hypotéky Česká spořitelna je ve své podstatě velice jednoduché. Vy máte hypotéku u jakékoliv jiné banky a končí vám období fixace. V tu chvíli vyplňte formulář níže, do kterého vepíšete vše, co je potřeba. Obratem se vám ozve pracovník společnosti, který s vámi probere to, jakou máte hypotéku, jaké jsou její parametry a co byste na ní chtěl změnit a hlavně zlevnit. Vypracuje vám nabídku refinancování a vy se pak v období fixace rozhodnete, zda chcete šetřit své peníze a přejít k České spořitelně, nebo budete pořád platit více u své stávající banky po změně fixace dané období. Je to jenom na vás. Pokud chcete ušetřit. Vyplňte právě teď formulář.

půjčka

Výhody refinancování:
Výhody refinancování hypotéky Česká spořitelna jsou v tom, že ušetříte. Není to o ničem jiném. Jenom o úspoře nákladů. Když totiž už splácíte hypotéku, nemá smysl řešit jiné parametry než cenu. Pokud už máte celou hypotéku vyčerpanou a pouze řešíte velikost splátky, je vše velice jednoduché na spočítání a snadno si můžete sami zkontrolovat, zda nabízená nabídka České spořitelny je pro vás výhodná. Rozhodnutí je samozřejmě vždy jenom na vás. Tak se není čeho bát. Za kalkulaci zdarma nic neplatíte. Tak proč ji nevyužít.