půjčka

Nové krátkodobé online půjčky na trhu

V poslední dobou jsou mezi klienty velmi oblíbené krátkodobé online půjčky na trhu. Čím jsou přesně tyto půjčky charakteristické? Přibližme si je.

O nových krátkodobých online půjčkách na trhu:

Nové krátkodobé online půjčky si rychle našly své místo na finančním trhu a staly se mezi klienty velmi oblíbené. To je možné díky tomu, že odpovídají nárokům dnešních žadatelů o půjčku. Ti často chtějí půjčit spíše menší sumu na kratší dobu.

Současné krátkodobé půjčky totiž nenabízejí příliš velké částky, ale za to je možné jejich rychlé vyřízení bez složitého zkoumání bonity, kterou mnozí žadatele nemohou prokázat.

V praxi tyto půjčky fungují tak, že zájemce vyplní online formulář, a v krátké době se dozví, jestli mu byla půjčka schválená. Pokud ano, peníze mu jsou odeslány na účet a dotyčný je splatí po výplatě. Tato půjčka je na dobu dnů, maximálně týdnů. Proto se právě nejlépe hodí jako půjčka před výplatou. Půjčka je ještě zajímavá tím, že se většinou u ní neplatí úrok, ale fixní poplatek.

Krátkodobé online půjčky nyní u nás nabízí poměrně hodně společností. První společností, která je začala poskytovat, byla Ferratum. Jde o finskou společnost, která se díky odlišnému konceptu svých půjček rozšířila ze severní Evropy do mnoha dalších zemí, včetně České republiky. Jak je vidět, i u nás se stal koncept produktu oblíbený.půjčka