půjčka

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je stálice na nebankovním trhu půjček. Jde o velice oblíbenou a především ověřenou půjčku, kterou může získat opravdu každý z vás. Peníze jsou půjčovány na 12 až 84 měsíců v závislosti na tom, kolik peněz potřebujete. Získat můžete od Home Creditu až 150 000 korun. Jde o relativně velkou sumu, za kterou zaplatíte ale velice malou splátku díky tomu, že je možné půjčku rozložit do dlouhého časového období. Úroková sazba i sazba RPSN jsou na přijatelné úrovni a výrazně se neliší od jiných poskytovatelů na nebankovním trhu. To, čím vás Home Credit osloví, jsou ale doplňující služby.

Parametry Home Credit půjčky a služby navíc:
Jak již bylo řečeno výše, Home Credit půjčka je poskytována od 10 000 do 150 000 Kč. Splatnost si volíte sami a můžete si vybrat mezi 12 až 84 měsíci. Pokud volíte nejzazší možnost, znamená to splácení půjčky sedm let, takže měsíční splátka půjčky je opravdu nízká a vy tak na svém rodinném rozpočtu ani nepocítíte žádný zásadní dopad na vaše finance. Home Credit navíc nabízí službu odložení splátky, kdy můžete až 4x splátku odložit. Dostanete-li se do problémů, máte možnost nezaplatit a počkat na příznivější období. Home Credit se snaží všem vyjít vstříc a chápe, že dnešní složitá doba si žádá nějaká pružnější řešení.

Proč volit Home Credit půjčku:
Home Credit půjčka je půjčka ověřená dlouhými roky. Statisíce klientů ji pravidelně využívají na nákupy elektroniky, domácího vybavení či aut. Jde o půjčku od silného hráče, který nemění podmínky zbrkle a bez uvážení. Při sjednání půjčky tak máte jistotu, že to, co si domluvíte, bude platit. Navíc pro získání půjčky od Home Credit nepotřebujete ručitele a nemusíte tak složitě hledat osoby, které by vám s půjčkou pomohli. Už jste se rozhodli pro tuto skvělou půjčku? Pak stačí jediné. Vyplňte formulář níže a o vše ostatní se už postará Home Credit. Zavolají vám, domluví detaily a vy se můžete na vše zeptat. Takže nečekejte a vyplňte formulář. Peníze už na vás čekají.
půjčka